Palyaço Kiralama İzmir Karşıyaka

Palyaço kiralama hizmeti günümüzde tüm insanlar tarafından farklı amaçlar için kullanılmaktadır. Tüm organizasyonlarda palyaço hizmetinden faydalanarak başta çocuklar olmak üzere insanların dikkatini çekmek mümkündür. Bundan dolayı palyaço kiralama yaparak hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Doğum günü organizasyonlarında çocuklarla ilgilenen, yarışmalar yaptıran animatör arkadaşlarımız açılış organizasyonlarında dikkatleri üstüne çekmek için farklı şovlar yapmaktadır. Broşür dağıtımı, hediye dağıtımı yada ikramlık dağıtımı için sevimli palyaçolar kiralayabilirsiniz.

Sadece palyaço kiralamakla kalmadan farklı kostümlü karakterler kiralamanızda mümkündür. Bu hizmetleri başta İzmir merkezi olmak üzere tüm ilçelerinde almanız mümkündür. İzmir’in merkeze yakın ilçeleri haricinde en uzak yerleşkelerine bile animasyon hizmeti vermekteyiz. Balçova, Çiğli, Gaziemir, Karşıyaka, Konak, Aliağa, Bayındır, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Dikili, Foça, Karaburun, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla firmamızın hizmet verdiği noktalardır. İzmir dışında eğenin bir çok iline de palyaço servisi verebiliyoruz. Önemli olan şey tarihin net olması, hizmetin uzak mesafelere gidildikçe konaklama sorunlarının olmasıdır. Konaklama, yol masrafları karşılandığı sürece firmamızın animatör gönderemeyeceği yer yoktur. Firmamız öyle ki 23 Nisan etkinlikleri kapsamında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetine dahi animasyon hizmetleri vermiştir.

Fotoğraflarda gördüğünüz hizmet İzmir Karşıyaka ilçesinde yapılmış bir organizasyondan görüntüdür. Karşıyaka içerisinde profesyonel palyaço kiralama hizmeti almak için firmamıza danışınız. Palyaço kiralama hizmeti fiyatları Karşıyaka içerisinde genellikle aynıdır. Bazı durumlara göre değişiklik göstermektedir. Karşıyaka sınırları içerisinde fiyat farkı yoktur ama yine Karşıyaka’da bulunan ama 3 farklı vesayetle gidilen yerler için küçükte olsa bir yol ücreti talep edilmektedir. Çünkü bazı durumlarda animatörler gidilecek olan yolu 3 vesayetle almak yerine taksi kullanmayı daha uygun görmektedirler. Bu gibi durumlarda sizden alınan bilgiler doğrultusunda bu fiyat farkları önceden bildirilmektedir.

Karşıyaka palyaço kiralama fiyatları hakkında daha detaylı bilgiyi firmamızı arayarak alabilirsiniz. Doğum günü organizasyonu, açılış organizasyonu, tanıtım etkinlikleri, özel gün etkinlikleri için palyaço kiralama fiyatları farklıdır.  Organizasyona yönelik teklifler istemeyi unutmayın.

Erhan BÜYÜK :