Otopark Görevlisi/ Vale

Organizasyon ve etkinliklerde araçların en kullanışlı şekilde park etmeleri için otopark görevlisi kiralama hizmeti tercih edebilirsiniz. Firmamız bu konuda tüm etkinlikleriniz için çözümler sunmaktadır. Düğün organizasyonlarında araç parkı zor bir iştir. Gelen konukların araçları belirli bir alana düzgün bir şekilde yayılmalıdır ki organizasyon sonunda insanların kargaşa yaşamaları sağlanmamalıdır. Bu konuyu da tecrübeli personellerle yapmak en doğrusudur. Araç parkı konusunda bilgili bu konuda düzenleme kabiliyeti olan kişilerden oluşan ekibimiz hizmet vermek için hazırdır. Düğün organizasyonu gibi davetli sayısının 300’leri bulduğu organizasyonlar için düğün salonların park görevlileri bulunmaktadır. Lakin düğün yapılacak yer farklı bir alansa örneğin kır düğünü, sahil düğünü gibi farklı yerlerde yapılacak düğün organizasyonları için firmamız otopark görevlisi hizmeti vermektedir. Ayrıca taleplere göre otopark görevlilerinden kısmen araç parkı olarak da hizmet vermeleri istenebilir. Vale hizmeti farklı bir konudur. Vale hizmeti olarak yapılan taleplerde organizasyona gelen konukların araçları kapı önünden alınıp rezervasyon sırasında göre parkları sağlanır. Böylece konuklarınıza konforlu bir organizasyonun başlangıcını sunabilirsiniz. Organizasyonun durumuna göre tercihler değişebilmektedir. Düğün organizasyonlarında vale hizmeti tercih edilebilirken açılış organizasyonlarında vale hizmetine gerek yoktur. Açılış organizasyonunuz büyük bir tesis ise vale hizmeti gereken durumlar göz önüne alınabilir. En sık vale hizmeti düğün, şirket piknği ve parti organizasyonlarında tercih edilmektedir.

Otopark görevlilerinin giyimleri yapacakları iş ile alakalı olarak değişiklik gösterkmetedir. Görevli sadece araç yeri gösterecek ve yerleşim konusunda yardımcı olacaksa takım elbiseli olması yeterlidir. Park edilecek alanın durumuna göre giyim farklı olabilir. Ayrıca konsept bir düğün için otopark görevlisinin de konsepte uygun giyinmesi düşünülmelidir. Ayrıca araç parkı görevini de üstlenecek otopark görevli hizmetinde kişinin giyiminin araç park etmek için daha rahat ve seri olmasını sağlayacak şeyler giymesi sağlanmalıdır. Tüm bu detaylar yaşanacak kargaşaların önüne geçecektir.

Otopark görevlisi ve vale hizmeti fiyatları genellikle sabittir. Çünkü yapılacak işte belirgin sınırları içermektedir. Saat bazlı fiyatlandırma yapılan hizmet için en doğru teklifi sizle yapılan görüşmeler sonucu çıkarmaktayız. Vale hizmeti fiyatları için firmamızdan teklif isteyiniz. Ayrıca fiyatları etkileyen diğer önemli bir unsurda yabancı dil bilen vale hizmetidir. Gelecek olan konuklarınız arasında yurt dışından gelen misafirler de varsa tercihlerinizi bu konuyu dikkate alarak yapmanız konuklarınıza verdiğiniz değeri ve kolaylığı da gösterecektir.

Erhan BÜYÜK :