Broşür Dağıtımı İçin Palyaço Kiralama

Günümüzde, tanıtım yapmayan bir firmanın büyümesi, bilinir olması  çok zorlaşmıştır. Bunun için yaptığınız etkinliklere neşe katacak palyaçolar işinizi çok kolaylaştıracak. Broşür dağıtımı için kiralayabileceğiniz animatör tanıtım sürecinde firmanıza gereken desteği verecektir.

Çagımızın Broşür dağıtımı için palyaço kiralamak dağıtım sırasında en iyi etkiyi almanızı sağlar. Dükkanınız da oturuyorsunuz ve içeri bir palyaço girdi. Bir broşür bırakmak istedi ? Tabi ki sivil olarak da bu iş yapılmaktadır. Ama bir palyaçonun daha çok dikkat çekeceği tartışılmaz.!

Açılış organizasyonlarında ve mağaza açılışlarında palyaçolar müşterilerinizle eğlenceli bir şekilde iletişim kurup sizlere yönlendirirler. Ayrıca ses sistemi, Dj, ve broşür baskısı içinde hizmet verebiliyoruz.

Gelen animatörler kostümlerinin üzerine firmanızın logosunu ya da reklam içeren metinlerini cırt cırtlı desteklerle kendi üstlerinde taşıyarak dağıtımı sırasında reklam hizmetini en üst seviyeye taşırlar. Firmanın satış içeriğine göre broşür dağıtımı sırasında ek olarak sosis balon hizmeti, yüz boyama etkinliği, baskılı balon dağıtımı hizmeti gibi hizmetleri de gerçekleştirebilirler. Bu hizmetlerin birlikte ele alınması reklam açısında yine size oldukça iyi sonuçlar olarak geri dönecektir.

Erhan BÜYÜK :