Açılış Organizasyonu İçin Palyaço Kiralama

Açılış organizasyonlarında palyaço kiralama hizmeti reklam ve tanıtım amaçlı olacağı için daha çok broşür dağıtımı ya da promosyon ürün dağıtımını üst seviyeye çıkarmak amacı ile sık tercih edilmektedir. Açılış organizasyonları genellikle tüm halka hitap eden organizasyonlardır. Çevre insanların sizleri tanıması için en iyi araç ise kartvizit, broşür, haftalık tanıtım kitapçıkları dağıtmaktan geçer. Bunu ise en iyi gerçekleştirebilecek hizmet ise palyaçolar ile dağıtmak olacaktır. Ayrıca palyaçolar ile dağıtımın sadece dükkan önü olmaması kapı kapı gezerek dağıtım yapılması da ayrı bir tercihtir.

Dikkati çekmesi açısından palyaço hizmeti alırken kostüm tercihine de önem gösterin. Kostümün sizin firmanızı yansıtacak renklerde seçilmesi hatta varsa firmanızın reklamını yapacak t-shirtler vermeniz tanıtımınız da sokak reklamını da daha iyi bir seviyeye çıkaracaktır.

Açılış organizasyonlarında palyaçonun hizmetini firmanızın içerikleri belirleyecektir. Çocuk mağazası açılışında hedef kitle çocuklu aileler olurken, telefoncu mağazası açılışında ise bu kitle daha çok 18 – 30 yaş arası olacaktır. Bu kitle belirlenirken firmamızdan destek alabilirsiniz. Paranızın karşılığını en iyi alacağınız hizmete sizi yönlendirmek başlıca görevlerimiz arasında gelmektedir.

Açılış organizasyonlarında palyaço kiralama hizmeti olarak alacağınız diğer hizmetler ise pipetli reklam balonu dağıtımı, sosis balon dağıtımı, yüz boyama etkinliği ile çocukların dikkatini çekme, dans gösterileri ile insanların dikkatlerini çekme, promosyon ürünü dağıtımı gibi hizmetlerdir. Bu hizmetlerin kendi aralarında fiyat listesi mevcuttur. Bu fiyatları belirleme aşamasında çalışılacak zamanı, yapılacak işin yoruculuğu gibi kriterleri göz önüne almaktayız.

Açılış organizasyonu için palyaço kiralama fiyatlarını firmamızın yönlendirmeleri sonucunda öğrenebilirsiniz. Toplu organizasyonlar içerisinde daha çok tercih edilen bu hizmetin bireysel olarak istenmesi durumunda fiyat çetelesi biraz farklı olabilir. En iyi fiyatı ve hizmeti almak için toplu organizasyon hizmeti içerisinde olmasına dikkat etmenizde fayda var.

Erhan BÜYÜK :